Hôtel-Peace House garde-personnel Systèmes d’appel Toggle

 • Gardiyan Mahkum Çağrı Sistemi

  Sistem, mahkumlar ile infaz koruma memurları arasında kolay ve hızlı iletişimin sağlanabilmesi, mahkumların acil durumlarda yardım isteyebilmeleri ile tüm bu iletişimin kayıt ve rapor edilebilmesini sağlamak amacıyla ceza evlerinde kullanılmaktadır. Çağrı butonları mahkum odalarında sökülemeyecek şekilde sıva altı olarak uygulanır. Buralardan başlatılan acil durum çağrıları koridor başlarında gardiyan tarafından kolayca görülebilecek şekilde konumlandırılan mahkum acil çağrı sistemi panelinden takip edilir.

 • Huzur Evi Çağrı Sistemi

  Sistem yaşlı bakım evlerinde; huzur evi personeli ile özel bakım a ihtiyaç duyan yaşlılarımız arasındaki haberleşmeyi 7/24 saat en güvenilir ve en hızlı şekilde sağlamak için kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde işletme maliyetlerine ve müşteri memnuniyetine fayda sağlanmış olur. “Bir toplumun kültür düzeyi yaşlılara verdiği değerle ölçülür”

 • Otel Acil Çağrı Sistemi

  Otel odalarındaki duş ve Wc lerin ortak noktasına konumlandırılan ipli acil çağrı butonları sayesinde, otel misafirinin ani rahatsızlanmalar esnasında otel personeline en hızlı ulaşmasını sağlayan bu sistem hayat kurtaran özelliği ile tercih sebebi oluyor.

 • Görevli Çağrı Sistemi

  Kurum ve kuruluşlarda çalışanların ihtiyaç duyduğu durumlarda kat görevlisi, hizmetli, çaycı, temizlikçi gibi diğer personeli çağırmak amacıyla kullanmak üzere ihtiyaç duyduğu sistemdir.

La Production
Systèmes d’Appel d'infirmière
Systèmes d’Orientation d’urgence et d’éclairage d’urgence
 Kapat